Ana içeriğe atla

Amazon Alışveriş Rehberi


Yurtdışından alışveriş yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Amazon Alışveriş Rehberi üzerinden aradığınız tüm bilgileri ve güncel fiyat indirimlerini takip edebilirsiniz.

Amazon.com, ilk kurulmuş en büyük internet alışveriş sitesidir. Adını Amazon Nehri'nden alır.Her ne kadar kıyaslama doğru olmasa da bir nevi dünya çapında bir hepsiburada.com da diyebiliriz. Birçok ürününde uygun kargo ücretleriyle ülkemize gönderimi bulunuyor. 75 € altı vergiye takılmayan ürünlerde ülkemizdeki yerel satıcılara göre çok daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Detaylar için sitemize bekleriz.


Ülkelere göre amazon alışveriş siteleri;

www.amazon.com   - Amerika 
www.amazon.de      - Almanya
www.amazon.fr       - Fransa
www.amazon.co.uk - İngiltere
www.amazon.it        - İtalya
www.amazon.nl       - Hollanda
www.amazon.es       - İspanya


Bu blogdaki popüler yayınlar

2013 - İski Su Faturası Hesaplama - Excel Tablosu

İski Su faturalarınızı hesaplamak için artık ay sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Hazırladığım excel tabosuyla ilk okuma ve son okuma işaretlerindeki değerleri güncelleyerek anlık harcama tutarına ulaşabiliceksiniz.İNDİRME LİNKİ 1 - XLS

İNDİRME LİNKİ 2 - XLSX
Not: Birim fiyatı, Bakım bedeli, Ç.T.V ücretleri kısımlarını değişime göre kendiniz güncelleyebilirsiniz.
---------------------------------------------------------------- https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx
İnternet sitemizin E-Şube bölümü yenilenmiştir. E-Şube bölümünden işlem yapabilmeniz için sayfamıza kendi adınıza kayıtlı olan mukavele ile üyelik yapmanız gerekmektedir.

AÖF - Online Öğrenci Transkript Belgesi- Akademik Durum

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri artık akademik durum belgelerini (transkript) ogrenci.anadolu.edu.tr adreslerinden giriş yaparak resimdeki menüden pdf olarak alabilecekler. Ders notlarınıza ve buna karşılık gelen harf notları detaylı olarak inceleyebileceksiniz.
Transkript belgesinde kullanılan kısaltmaların açıklamaları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

2014 - Bepsas (Boğaziçi Enerji) İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Borcu Sorgulama

Merhaba,
Tedaş'da yapılan özelleştirmeler sonucu tedaş merkezli bütün iller için yapabildiğimiz borç sorgulama sistemide artık yeni dağıtım firmalarına özgü olarak değişmeye başladı. Bu demek oluyor ki artık bulunduğumuz il yada bölgeye hangi dağıtım şirketi hizmet veriyorsa onun kendi internet sayfasından online hizmetlere ve borç sorgulama sayfasına erişebileceğiz. İstanbul için Avrupa yakasının yeni elektrik borç sorgulama sayfalarını sizler için aşağıda paylaşıyorum. 

İstanbul Avrupa Yakası CLK Boğaziçi Enerji Borç Sorgulama
http://37.77.15.134/
Elektrik Faturanızı Hesapmak için Tıklayınız.