Ana içeriğe atla

AÖF Örnek Genel Not Ortalama Hesaplayıcı Uygulaması
Açıköğretim Fakültesi kredili sistemle gelen genel not ortalaması için bir kolaylık yaparak öğrenci sayfasına E-Destek menüsü altında Örnek Genel Not Ortalama Hesaplayıcı uygulamasını ekledi.
Sizlerde önümüzdeki dönemde yaklaşık alabileceğiniz harf notlarını girerek ulaşabileceğiniz genel not ortalamanızı hesaplayabileceksiniz.


Not Hesaplama Sayfasına ulaşmak için öğrenci sayfasından TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra https://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/NotOrtalamaHesaplama.aspx linkten direkt olarak ulaşabilirsiniz.Örnek olarak not ortalaması önceki  dönemlerle birlikte 1,99 olan genel not ortalaması aşağıdaki resimdeki gibi derslerin hepsinin notları CC yapılarak 2,56 not değerine ulaşabilmektedir. Burada sınava gireceğiniz derslerden tahmini harf notu vererek yaklaşık olarak genel not ortalamanızın ne olacağını bilmeniz amaçlanmıştır.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

2013 - İski Su Faturası Hesaplama - Excel Tablosu

İski Su faturalarınızı hesaplamak için artık ay sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Hazırladığım excel tabosuyla ilk okuma ve son okuma işaretlerindeki değerleri güncelleyerek anlık harcama tutarına ulaşabiliceksiniz.İNDİRME LİNKİ 1 - XLS

İNDİRME LİNKİ 2 - XLSX
Not: Birim fiyatı, Bakım bedeli, Ç.T.V ücretleri kısımlarını değişime göre kendiniz güncelleyebilirsiniz.
---------------------------------------------------------------- https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx
İnternet sitemizin E-Şube bölümü yenilenmiştir. E-Şube bölümünden işlem yapabilmeniz için sayfamıza kendi adınıza kayıtlı olan mukavele ile üyelik yapmanız gerekmektedir.

AÖF - Online Öğrenci Transkript Belgesi- Akademik Durum

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri artık akademik durum belgelerini (transkript) ogrenci.anadolu.edu.tr adreslerinden giriş yaparak resimdeki menüden pdf olarak alabilecekler. Ders notlarınıza ve buna karşılık gelen harf notları detaylı olarak inceleyebileceksiniz.
Transkript belgesinde kullanılan kısaltmaların açıklamaları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

2014 - Bepsas (Boğaziçi Enerji) İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Borcu Sorgulama

Merhaba,
Tedaş'da yapılan özelleştirmeler sonucu tedaş merkezli bütün iller için yapabildiğimiz borç sorgulama sistemide artık yeni dağıtım firmalarına özgü olarak değişmeye başladı. Bu demek oluyor ki artık bulunduğumuz il yada bölgeye hangi dağıtım şirketi hizmet veriyorsa onun kendi internet sayfasından online hizmetlere ve borç sorgulama sayfasına erişebileceğiz. İstanbul için Avrupa yakasının yeni elektrik borç sorgulama sayfalarını sizler için aşağıda paylaşıyorum. 

İstanbul Avrupa Yakası CLK Boğaziçi Enerji Borç Sorgulama
http://37.77.15.134/
Elektrik Faturanızı Hesapmak için Tıklayınız.