Ana içeriğe atla

AÖF Örnek Genel Not Ortalama Hesaplayıcı Uygulaması
Açıköğretim Fakültesi kredili sistemle gelen genel not ortalaması için bir kolaylık yaparak öğrenci sayfasına E-Destek menüsü altında Örnek Genel Not Ortalama Hesaplayıcı uygulamasını ekledi.
Sizlerde önümüzdeki dönemde yaklaşık alabileceğiniz harf notlarını girerek ulaşabileceğiniz genel not ortalamanızı hesaplayabileceksiniz.


Not Hesaplama Sayfasına ulaşmak için öğrenci sayfasından TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra https://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/NotOrtalamaHesaplama.aspx linkten direkt olarak ulaşabilirsiniz.Örnek olarak not ortalaması önceki  dönemlerle birlikte 1,99 olan genel not ortalaması aşağıdaki resimdeki gibi derslerin hepsinin notları CC yapılarak 2,56 not değerine ulaşabilmektedir. Burada sınava gireceğiniz derslerden tahmini harf notu vererek yaklaşık olarak genel not ortalamanızın ne olacağını bilmeniz amaçlanmıştır.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

2013 - İski Su Faturası Hesaplama - Excel Tablosu

İski Su faturalarınızı hesaplamak için artık ay sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Hazırladığım excel tabosuyla ilk okuma ve son okuma işaretlerindeki değerleri güncelleyerek anlık harcama tutarına ulaşabiliceksiniz.İNDİRME LİNKİ 1 - XLS

İNDİRME LİNKİ 2 - XLSX
Not: Birim fiyatı, Bakım bedeli, Ç.T.V ücretleri kısımlarını değişime göre kendiniz güncelleyebilirsiniz.
---------------------------------------------------------------- https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx
İnternet sitemizin E-Şube bölümü yenilenmiştir. E-Şube bölümünden işlem yapabilmeniz için sayfamıza kendi adınıza kayıtlı olan mukavele ile üyelik yapmanız gerekmektedir.

2018 - ELEKTRİK FATURASI HESAPLAMA

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere benimde muzdarip olduğum elektrik hesaplama konusunda sizlere de yararı olacağını düşündüğüm bir excel sayfası hazırladım. Ay sonu elektrik faturanız gelmeden kendinizde sadece ilk ve son endeks bilgilerini girerek rahatça anlık faturanıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 Puant tarifesinde olanlarda t1 - t2 ve t3 endeks bilgilerini girerek borcunu öğrenebilirler. Umarım işinize yarar.İNDİRME LİNKİ 1 - XLS Linkler yenilecektir.İNDİRME LİNKİ 2 - XLSX
Not: Birim fiyatları gelen yada gelecek zamları faturanızdaki bilgilere göre güncelleyebilirsiniz.

Faturanızın az gelmesi dileğiyle...

src

AÖF - Online Öğrenci Transkript Belgesi- Akademik Durum

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri artık akademik durum belgelerini (transkript) ogrenci.anadolu.edu.tr adreslerinden giriş yaparak resimdeki menüden pdf olarak alabilecekler. Ders notlarınıza ve buna karşılık gelen harf notları detaylı olarak inceleyebileceksiniz.
Transkript belgesinde kullanılan kısaltmaların açıklamaları aşağıdaki tabloda verilmiştir.