Ana içeriğe atla

Güncel - Windows 8 Uygulamaları & Oyunları

Merhabalar,

Sizlere beğendiğim Windows 8 Uygulamalarından bazılarını burada paylaşacağım. Windows Mağazası için uygulama isimlerine ve resimlere tıklayabilirsiniz.Jetpack Joyride


Windows 8 ücretsiz popüler metro oyunlarından  olan Jetpack Joyride sizlere boş zamanlarınızı eğlenceli hale getiriyor. Oyun içerisinde jetpack kullanarak altın paraları toplayarak yeni özellikler açabilir ya da satın alabilirsiniz. Verdiği görevleri tamamlayarak da seviyeler atlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey windows 8 yüklü bir bilgisayar ve mouseniz olacaktır. İyi eğlenceler.

Benim Şuan ki SeviyemGoogle Search


Açıklama
Windows 8 için Google Arama uygulaması, Windows 8 cihazlarda dünyanın bilgisini aramanın eğlenceli, hızlı ve tanıdık bir yoludur.
Daha fazlasını oku

Skype


Açıklama
Skype tüm kişilerinizle iletişimde kalmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran, daima açık bir uygulamadır.

Hepsi tek bir uygulamadan gerçekleştirilen görüntülü ve sesli çağrılar ve anlık mesajlaşma sayesinde, arkadaşlarınızın hayatlarında olan biteni öğrenmeye devam edin. Yani, ister bir PC, ister bir Windows Phone, Mac, tablet, iPhone veya Android cihaz kullanıyor olun, Skype ile iletişim kurmaya her zaman hazır olursunuz.


Açıklama
Mobil dünyanın en gözde yazılımlarından biri olan Shazam, Windows Phone kullanıcıları için de son derece gelişmiş bir yazılıma sahip. Shazam müzik aramanın ve keşfetmenin en hızlı yoludur.4 saniye kadar kısa bir süre içerisinde aradığınız müziği bulmanıza olanak tanıyan uygulama, aynı zamanda şarkıların sözlerini de bularak önünüze seriyor. Tavsiye edilen şarkıları da size gösteren SoundHound, YouTube, Facebook ve Twitter gibi sitelere ve sosyal ağlara da bağlanarak, sanatçıların bilgilerine ulaşmanızı da sağlıyor.
Limitsiz bir şekilde ücretsiz olarak sunulan uygulama, bulduğunuz şarkıları ve etiketlerinizi sosyal ağlar üzerinden paylaşma, Shazam Tag Chart ile yeni parçalara ulaşma, bölgenizdeki popüler olan parçaları görme gibi ilgi çekici özellikler sunuyor.

Devamı Sonra...

Bu blogdaki popüler yayınlar

2013 - İski Su Faturası Hesaplama - Excel Tablosu

İski Su faturalarınızı hesaplamak için artık ay sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Hazırladığım excel tabosuyla ilk okuma ve son okuma işaretlerindeki değerleri güncelleyerek anlık harcama tutarına ulaşabiliceksiniz.İNDİRME LİNKİ 1 - XLS

İNDİRME LİNKİ 2 - XLSX
Not: Birim fiyatı, Bakım bedeli, Ç.T.V ücretleri kısımlarını değişime göre kendiniz güncelleyebilirsiniz.
---------------------------------------------------------------- https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx
İnternet sitemizin E-Şube bölümü yenilenmiştir. E-Şube bölümünden işlem yapabilmeniz için sayfamıza kendi adınıza kayıtlı olan mukavele ile üyelik yapmanız gerekmektedir.

AÖF - Online Öğrenci Transkript Belgesi- Akademik Durum

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri artık akademik durum belgelerini (transkript) ogrenci.anadolu.edu.tr adreslerinden giriş yaparak resimdeki menüden pdf olarak alabilecekler. Ders notlarınıza ve buna karşılık gelen harf notları detaylı olarak inceleyebileceksiniz.
Transkript belgesinde kullanılan kısaltmaların açıklamaları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

2014 - Bepsas (Boğaziçi Enerji) İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Borcu Sorgulama

Merhaba,
Tedaş'da yapılan özelleştirmeler sonucu tedaş merkezli bütün iller için yapabildiğimiz borç sorgulama sistemide artık yeni dağıtım firmalarına özgü olarak değişmeye başladı. Bu demek oluyor ki artık bulunduğumuz il yada bölgeye hangi dağıtım şirketi hizmet veriyorsa onun kendi internet sayfasından online hizmetlere ve borç sorgulama sayfasına erişebileceğiz. İstanbul için Avrupa yakasının yeni elektrik borç sorgulama sayfalarını sizler için aşağıda paylaşıyorum. 

İstanbul Avrupa Yakası CLK Boğaziçi Enerji Borç Sorgulama
http://37.77.15.134/
Elektrik Faturanızı Hesapmak için Tıklayınız.